Teknoloji

Tesla Ev Şarj Kutusu: Cybervault!

Artık resmi olarak Türkiye pazarındaki otomobil markalarından biri, tesla , şu anda Çin pazarına özel yeni bir ekipman tanıttı. Elektrikli arabaları şarj etmek için eve kurulabilen bir kutu olarak karşımıza çıkan eser, ” CyberVault” ve adından da anlaşılacağı gibi markanın piyasaya süremediği pick-up modeli. siber kamyonİlham aldı.

Duvara monte şarj cihazı demonte haldeyken kullanılabilir. oyun konsolu benziyor Kapağı duvara monte ettikten sonra açan Tesla sahibi bir panel görüyor. Bu panel, araç için şarj bağlantı noktasını ve kabloları içerir. Aracını şarj eden tüketici, şarj işlemini tamamladıktan sonra panele port takar, kapağı kapatmak.

Tesla CyberVault ile tanışın!

Tesla ayrıca CyberVault için satış sonrası takviyeler sağlıyor. Bu içerikte; evini gösteren tüketici proje yardımı teslim alabilmek. Aslında tamir işinden anlamayan tüketiciler de Tesla’nın yönlendirmesiyle montaj hizmeti satın alabilirler. Montaj işleri için şirket 12 ay garantiverir.

Şimdilik sadece Çin’deki tüketiciler tarafından satın alınabilen CyberVault şarj kutusu, 800 $ için maliyeti. Eser bir gün Türkiye’ye gelecek mi? Bilinmeyen.

Tesla’nın Türkiye’de satacağı Model Y’nin fiyatını öğrendiniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu