Haber

Ahmet Çolakbayrakdar muhtarlarla bir araya geldi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, her fırsatta muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin sorunlarını çözmeye çalıştıklarını belirterek, verilen hizmetlerle mahallelerin kaderinin olumlu yönde değiştiğini vurguladı.

Kocasinan Belediyesi ev sahipliğinde Mimarsinan Pide Restaurant’ta düzenlenen iftar programı; Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay ile Kocasinan mahallesi muhtarları ve aileleri katıldı. Önder Çolakbayrakdar, iftar öncesi sofraları tek tek dolaşarak muhtar ve aileleriyle sohbet etti.

Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşların refahını artırmak ve Kocasinan’da yaşamaktan memnun olmaları için gece gündüz çalıştıklarına işaret ederek; “Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Her gün farklı sosyal gruplarla bir araya geliyoruz. Ramazan dediğimizde başında rahmet, ortasında mağfiret, sonunda kurtuluş denilen bir zaman dilimidir. Şu anda bu zaman diliminin ortasındayız. İnşallah kurtuluşa boyun eğenler olarak cennete girebilmek, kurtulanlardan olabilmek ve bayrama ulaşabilmek en büyük niyetimizdir. Allah birliğimizi daim eylesin. Bu zamana kadar olduğu gibi bugün de işimizi en ince ayrıntısına kadar en iyi şekilde yaparak Kocasinan’a ve Kayseri’ye değer katacağız. Mahalle sakinlerimiz ile belediyelerimiz arasında köprü oluşturan muhtarlarımıza bu vesileyle teşekkür etmek istiyorum.” sözlerini kullandı.

Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay, program için Önder Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek; “Vatandaşımızın her zaman yanında olan muhtarlarımızın deprem bölgesi başta olmak üzere verdikleri destekten dolayı tüm Kocasinan muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.” Söz konusu.

Mahalle muhtarları da Kocasinan Belediyesi’nin mahalleler için yaptığı çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Önder Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu